Stříkané izolace

   
Poptávkový formulář PERFOAM
Kontaktujete nás:
603 865 712 / info@perfoam.cz
   
PERFOAM - realizační a obchodní partner

honter

 

Foam-Lok™ 500 - s otevřenou strukturou buněk

Stříkaná polyuretanová pěnová izolace Foam-Lok™ nabízí řadu výhod pro majitele domů jako jste Vy - majitele, kteří si uvědomují hodnotu investice do vysoce výkonných izolačních systémů. Výběrem některé z našich vysoce kvalitních stříkaných pěnových izolací Foam-Lok™ výrazně uspoříte náklady na energie a docílíte zdravějšího a pohodlnějšího bydlení.

 

Izolace Foam-Lok™500 se aplikuje za použití speciálního technologického zařízení nástřikem dvousložkové kapaliny, která po nanesení na stavební konstrukci zvětšuje svůj objem stopadesátinásobně během několika sekund, čímž dojde k zaplnění všech i těžce dostupných míst. Pěnová izolace Foam-Lok™500 výborně přilne k jakékoli stavební konstrukci, zůstává trvale pružná, nesmršťuje se a je objemově stálá po celou dobu životnosti budovy.

Foam-Lok™500 je navržena tak, aby vytvořila vzduchovou barieru a zabránila průniku vzduchu. Izolace Foam-Lok™500 je navržena tak, aby ve stavební konstrukci dýchala a propouštěla vodní páry (vynikající dyfuzní odpor). Foam-Lok™500 doporučujeme zejména do střešních konstrukcí stěn domů, mezi krokve, do dřevostaveb, chalup apod. Kompletně vyplní veškeré mezery, vytvoří vzduchovou bariéru, čímž zabraňuje průniku studeného vzduchu a tím kondenzaci vody uvnitř objektu.

Oblast a podmínky použití

Izolace podkroví, izolace střechy zevnitř objektu, izolace stropu, izolace stěn, izolace mezi krokve, izolace domu apod. Pěnu je možné aplikovat od - 6°C (aplikace je možná v průběhu celého roku).