Stříkané izolace

   
Poptávkový formulář PERFOAM
Kontaktujete nás:
603 865 712 / info@perfoam.cz
   
PERFOAM - realizační a obchodní partner

honter

 

Foam-Lok™ 500 RETROFIT - vstřikovaná pěna

 

Vstřikovaná – litá pěna umožňuje díky specialnímu způsobu aplikace izolovat těžce dostupná místa jako jsou dutiny , a vyplnovat prostor ve stavební konstrukci. Vstřikování izolační pěny (Injection Foam Insulation) nebo též izolace nástřikem pěny na konkrétní místo, do konkrétních dutin (Pour-in-Place Foam Insulation), představuje naprosto unikátní technologii nevyžadující demontáž stávajících stavebních konstrukcí – pěna se aplikuje pomocí maleho otvoru , po vyplnění - izolovaní daného mista se malý otvor vyplní. Toto zapravení je vždy otázkou několika málo minut – nevyžaduje dodatkové stavební úpravy a jiné zásahy do stávající konstrukce domu.

Výhody vstřikované izolační pěny Foam-Lok™500 Retrofit

Aplikace vstřikované izolační pěny Foam-Lok™500  Retrofit


Izolační pěna Foam-Lok500 Retrofit se vstřikuje malými otvory vyvrtanými do vnitřního či vnějšího pláště budovy či přímo do dutých míst. Izolační pěna Foam-Lok™500 Retrofit je vyvinuta speciálně k zateplení stávajících stavebních konstrukcí  tak, aby svoji expanzí neroztrhla či jinak neponičila místo v jehož rámci je aplikovaná - nedochází k vyboulení nebo pnutí, roztržení sádrokartonových příček apod. Pěna se v kapalném stavu aplikuje malým vyvrtaným otvorem ve zdi, „proteče“ dutinou, v níž začne reagovat a zcela vyplní její obsah.


Vstřikovaná izolační pěna je skvělým doplňkem nástřiku standardní izolační pěny, jelikož ji lze aplikovat i do míst, v nichž nelze provádět klasický nástřik. Vstřikovaná izolační pěna Foam-Lok500 Retrofit je ideální jako dodatečné zateplení, kdy je zapotřebí izolovat části objektu, ale není možné odstranit stávající obložení interiérových nebo externích zdí (např. izolace okalových domů).