Stříkané izolace

   
Poptávkový formulář PERFOAM
Kontaktujete nás:
603 865 712 / info@perfoam.cz
   
PERFOAM - realizační a obchodní partner

honter

 

Foam-Lok™ 2000 s uzavřenou strukturou buněk

 

Foam-Lok2000 je nejlepší dostupný způsob zateplení, poskytující téměř dvojnásobný tepelný odpor oproti pěnám s otevřenou strukturou buněk. Foam-Lok2000 zabraňuje průniku vody a vzniku plísní, zpevňuje stavební konstrukci a řadí se do kategorie středně tvrdých pěn. Kompletně vyplní všechna (i těžce dostupná) místa, zabraňuje vzniku tepelných mostů a vytváří bezesparou izolační vrstvu. 

Oblast a podmínky použití

Izolace základů, izolace fasád, izolace stropu, izolace stěn, izolace podlah, izolace střech zevnitř objektu apod. Pěnu je možné aplikovat od - 6°C (aplikace je možná v průběhu celého roku).

Stříkaná pěnová izolace Foam-Lok2000 je vhodná zejména pro izolaci interiéru a exteriéru, pro izolaci vlhkých místností a míst, která mohou přijít do kontaktu s vodou. Foam-Lok2000 je pěnová izolace s uzavřenou strukturou buněk aplikovaná nástřikem (nevyžadujícím parozabranu!) Foam-Lok2000 generuje významné energetické úspory, je šetrná k životnímu prostředí, nesaje a nepropouští vodu.

Izolace Foam-Lok2000 trvale drží na částech nosných konstrukcí a podkladech, čímž minimalizuje vzduchové/tepelné ztráty a zvyšuje účinnost energie vytvářející stabilnější vnitřní prostředí. Pokud je pěna aplikována na základy a podlahy staveb, vytváří vodotěsnou zábranu, dokonale izolující stavbu proti průsaku vody.

Výhody stříkané pěnové izolace Foam-Lok™ 2000