Šikovné izolační pěny

   
Poptávkový formulář PERFOAM
Kontaktujete nás:
603 865 712 / info@perfoam.cz

FROTH-PAK™ 600 - šikovaná izolační pěna

 

Jedná se o balení 2 nádob o hmotnosti  40 kg.

Profesionální stříkaná pěnová izolace jejíž aplikace nevyžaduje přítomnost profesionální aplikátorské společnosti. Sada s tepelně izolační pěnou FROTH-PAK™ je přenosná souprava obsahující dvousložkovou polyuretanovou pěnu. Sada FROTH-PAK™umožnuje řemeslníkům aplikovat polyuretanovou pěnu mimořádně vysoké kvality rychle, snadno, kdykoli a kdekoli.


Stříkaná pěnová izolace FROTH-PAK™ je unikátní zejména tím, že k její aplikaci není zapotřebí profesionální aplikátorské společnosti - je určena mimo jiné přímo řemeslníkům a kutilům. Přestože je aplikace pěny FROTH-PAK™ velmi jednoduchá, její tepelně izolační vlastnosti jsou vynikající. Pokud potřebujete izolovat nebo doizolovat pouze menší plochu nebo je aplikace od profesionální společnosti z jakéhokoliv důvodu nevýhodná, je pro Vás stříkana izolace FROTH-PAK™ ideální řešení.

Výhody použití FROTH-PAK™

 

Oblasti použití FROTH-PAK™

FROTH-PAK™ je ideální pro utěsnění mechanických dutin, prostupů ve stěnách, podlahách, stropech, podkrovích a střechách. FROTH-PAK™ přilne k většině povrchů včetně dřeva, kovu, zdiva, skla a plastů. Vytvrzená pěna je dokonale odolná proti vlhkosti, izoluje, tlumí hluk, těsní a vyplňuje dutiny.